فهرست بستن

با بهره مندی از وکیل خوب، برتری را تجربه کنید

اولین نکته ای که پیش از انتخاب وکیل مناسب در حوزۀ تعارض قوانین یا بین الملل باید مورد توجه قرار گیرد این است که بهترین وکیل تعارض قوانین (وکیل بین الملل) باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا سبب شود ما تجربۀ یک پروندۀ عالی را پشت سر بگذاریم؟
نکته هایی که در زیر به آن ها اشاره شده است بسیار ضروری است:
• تسلط به (حداقل) دو زبان زندۀ دنیا (خصوصا زبان انگلیسی)
• برخورداری از درک بالا در زمینۀ امور تجاری و بازرگانی کشورهای خارجی
• برخورداری از علم کافی درخصوص مسائل حقوقی و برخورداری از تخصص لازم در زمینۀ حقوق بین الملل
• تسلط کامل بر روی قوانین خاص (مثل قوانین خانواده یا تجاری)کشوری که در تعارض با قوانین داخلی ایران است.
• برخورداری از درک زیاد روانشناسانه از اشخاص خارجی

<strong>داستان چند میلیاردی دو دوست</strong>

داستان واقعی یکی از موکل های گروه وکلای ناظمی در زمینۀ موضوع تعارض قوانین و راهنمایی حساب شدۀ وکیل

روزانه عدۀ زیادی با گروه ما تماس می گیرند یا ایمیل می فرستند که بسیاری از آن ها، به بیان مشکلات حقوقی خود در حوزۀ تعارض قوانین و قوانین بین الملل می پردازند. خرسندیم که تا کنون توانسته ایم که تا حد امکان به آن ها کمک کنیم و گره ای از کار آن ها باز کنیم.
شاید برایتان جالب باشد که داستان یکی از این عزیزان را بدانید و از این طریق هم تا حدی با موضوع تعارض قوانین نیز آشنا شوید.
موضوع داستان واقعی ما متأسفانه کمی ناراحت کننده است. زیرا شخصیت اصلی این داستان دیگر در این دنیا نیست. با ما همراه باشید تا جریان کامیار مقتول را برایتان بگوییم.
این مطلب بر می گردد به 2 سال پیش؛ زمانی که کامیار جوانی 21 ساله بود. کامیار جوان مدت ها بود که به دنبال یک منبع درآمد بسیار خوب بود و مانند بسیاری دیگر از جوانان این روزها در پی راهی بود تا بتواند به راحتی و در مدت زمانی بسیار اندک، به درآمد و پول زیادی دست پیدا کند تا بتواند بعد از آن با ستاره که عشقش بود، ازدواج کند و زندگی تازه ای را شروع کند.
کامیار سربازی اش را رفته بود و در آن زمان، با یکی از جوانان اهل زاهدان آشنا شد. فریدون هم مانند کامیار جوان بود و جویای سرمایه. در آن دو سالی که این دو رفیق، به سربازی مشغول بودند، با یک دیگر بسیار صمیمی شده بودند و راه هایی را هم برای کسب درآمد و ثروت با یک دیگر مرور کرده بودند.
فریدون که در نزدیکی مرز افغانستان سکونت داشت، از درآمد دایی خود که در زمینۀ واردات لباس های قاچاق به ایران فعالیت داشت و از این طریق هم درآمد زیادی را به جیب زده بود، برای کامیار گفته بود.
لباس ها با قیمت بسیار کمی خریداری می شد و در ایران با قیمت بسیار بالایی فروخته می شد. عبور از مرز افغانستان برای فریدون کاری نداشت. از این رو کامیار هم می توانست به راحتی در این زمینه فعالیت کند و قرار شد تا با همراهی دوستش فریدون از این طریق وارد بازار شوند و سود حاصل از آن را با یک دیگر نصف کنند.
2 سال پیش، کامیار مشورت هایش را با پدر و مادر خود انجام داد و علیرغم نارضایتی آن ها به همراه فریدون از مرز خارج شد و به افغانستان رفت.
اما رفتن کامیار بی بازگشت بود و ناکامی او را به همراه داشت.
در افغانستان به هنگام عبور از مرز، عده ای قاچاقچی بر سر کامیار ریخته اند و تمامی سرمایۀ آن ها را از آن ها ربودند و او را به ضرب چاقو کشتند. فریدون شاهد تمامی ماجرا بوده است و توانسته است قاتلان را شناسایی کند.
جسد کامیار بعد از پیگیری های بی امان خانواداش و به کمک فریدون به ایران آمد.
خانوادۀ کامیار بعد از آنکه مجالس ختم او را برگزار کردند توانستند با غم او کنار بیایند، جویای امور مربوط به مجازات مجرمان شده اند.
با توجه به تعارض برخی از قوانین بین ایران و افغانستان، کار آن ها پیچیدگی های بسیار زیادی داشت. اما وکیل تعارض قوانین که در گروه وکلای ناظمی خدمان ارزنده ای را انجام داده است، توانست با تکیه بر تخصص و تجربه اش، در این کار موفقیت آمیز عمل کند و پیروز این میدان باشد و حق کامیار ناکام را از قاتلان او بگیرد و از این طریق موجبات تسلای خاطر پدر و مادر او را فراهم آورد.
تجربه، تخصص، پیشینۀ صد در صد موفقیت آمیز وکیل تعارض قوانین در گروه وکلای ما، می تواند بهترین ضمانت برای پیروزی پرونده های شما در زمینۀ تعارض قوانین باشد.
اگر به دنبال موفقیت تضمین شده هستید همین الان، از وکلای همیشه در دسترس ما وقت مشاوره بگیرید.

بهترین وکیل تعارض قوانین چگونه سبب می شود که ما جلوتر بیفتیم

ما به جرأت می گوییم که بهترین وکیل تعارض قوانین را در گروه وکلای ناظمی برای شما در نظر گرفته ایم و این امکان را ایجاد می کنیم که با مشاوره های خود، موکل ما بر روی مشکل موجود، کنترل کامل را داشته باشند. وکیل تعارض قوانین که در این گروه حاضر است، بعد از طی کردن مسیر دشوار و گذشتن از فیلترهای گوناگونی، موفق شده است تا در این گروه جایی برای خود پیدا کند.
این یکی از شیوه هایی ست که ما از شکست خوردن موکل خود، پیشگیری می کنیم.
لازم به ذکر است که گروه ما، پیش از پذیرفتن هر یک از وکلا حاضر در این گروه، تحقیقات کاملی درخصوص آن ها انجام داده است و رزومۀ کاری آن ها را به صورت کامل و دقیق از نظر گذرانده است و موفقیت آمیز بودن تمامی پرونده های پیشین آن ها را مد نظر قرار داده است. این امر سبب می شود که سر موکل ما بی کلاه نماند.

چرا گروه حقوقی وکلای ناظمی؟


مشاورۀ رایگان؟

اگر در موسسه یا مرکز حقوقی خاصی با عنوان مشاورۀ رایگان مواجه شدید، شک نکنید که آن ها به دنبال جذب پرونده هستند و این مشاوره ها حاوی راهنمایی های کاربردی و نیستند و در نهایت منجر به حل مشکل و از بین بردن دغدغه های شما نخواهند شد. از این رو ما نمی گوییم که مشاورۀ ما رایگان است؛ بلکه می گوییم اگر مشاورۀ ارائه شده، در نهایت منجر به رفع مشکل حقوقی تان نشد یا رضایت شما را جلب نکرد، تمام وجه مشاوره را بر می گردانیم.
از این رو می توان گفت که فراهم کردن این موقعیت، یکی از بهترین خدماتی است که گروه وکلای ناظمی برای شما مخاطبان عزیز در نظر گرفته است.

تضمین بازگشت وجه؟

ما آنقدر به خبره بودن وکلای گروه وکلای ناظمی اطمینان داریم که دلمان می خواست با خیال راحت تضمین بازگشت وجه را نیز برای شما عزیزان در نظر بگیریم؛ اما باید بدانید که تضمین به نتیجه رساندن پرونده از سوی هر وکیل یا موسسۀ حقوقی، تخلف محسوب می شود و
هیچ وکیل یا مؤسسه ای حق ندارد که برای جذب پرونده نتیجه را تضمین کند.
از این رو تنها راه موجود برای جلب اطمینان این است که نگاهی به رزومۀ پر و پیمان و پرونده های موفقیت آمیز وکیل های گروه وکلای ناظمی بیندازید و دیدگاه های موکل های راضی را از نظر بگذرانید.