فهرست بستن

بگذارید مشکل شما را حدس بزنیم:

شما ملکی در ایران دارید و به تازگی با یکی از مشکلات مرتبط با حقوق ثبت و شهرداری مواجه شده اید؛ مشکلات شما احتمالا از قبیل موارد زیر است:
• شما مالک ملکی در ایران هستید و ملک شما در طرح تعریض خیابان توسط شهرداری قراردارد و امکان تخریب ملک و خورده شدن حق شما وجود دارد
• بر اثر یک بدشانسی، ملک شما توسط شهرداری تصرف شده است و شما در پی دریافت بهای آن و سهم خود هستید
• شهرداری با تحمیل قدرت خود، قرارداری تنظیم کرده است و ملک شما یا بخشی از آن را به صورت بلاعوض تملک کرده است و شما را متحمل ضررهای سنگین کرده است.

بهترین وکیل شهرداری کیست و چگونه می تواند از شما حمایت کند؟

بهترین وکیل در این زمینه کسی است که در زمینه های قوانین مرتبط باعملیات ساختمانی و احداث بنا اطلاعات و تخصص لازم را دارد.
مشکلات حقوقی مرتبط به امور ثبتی و شهرداری، حجم گسترده ای از دعاوی حقوقی را به خود اختصاص داده است و این پرونده ها عموما بسیار پیچیده و تخصصی هستند و این امر سبب می شود تا هر وکیلی نتواند از عهدۀ آن ها برآید و برای موفقیت در آن ها باید از وکیلی متخصص و با تجربه و برخوردار از رزومه ای بسیار قوی استفاده کنید.
از این رو گروه حقوقی ناظمی با در نظر گرفتن لزوم برخورداری از این تخصص، بهترین وکیل ثبتی و بهترین وکیل شهرداری را از میان صدها گزینۀ موجود پیدا کرده و انتخاب کرده است.
پشتوانۀ این انتخاب، رزومۀ پر و پیمان و پرونده های موفقیت آمیز وکیل مورد نظر بوده است و شما نیز می توانید برای کسب اطمینان دربارۀ رزومۀ قوی این وکیل برجسته، نگاهی به دیدگاه های مثبت موکلان ما بیندازید و با خیال راحت برای اخذ مشاوره با این وکیلان برجسته، اقدام کنید.

<strong>داستان چند میلیاردی دو دوست</strong>

داستان موکل خوش شانس ما در زمینۀ مشکل شهرداری و ثبتی

مشکلات مرتبط با امور حقوقی و ثبتی دایرۀ وسیعی را در بر می گیرد و عدۀ زیادی را به دلیل نداشتن آگاهی کافی و امکانات لازم، به شیوه های گوناگون درگیر خود می کند. اینک برای آشنایی بیشتر با چند و چون این قضیه داستان یکی از موکل های ما در گروه وکلای ناظمی را بخوانید:
شهریار یکی از موکلان ماست که مدت ها پیش در زمان نوجوانی، به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کرده بود. پدر شهریار در ایران چند منزل داشت که آن ها را به هنگام خروج از کشور به حال خود رها کرد و رفت.
سال ها بود که این املاک، بدون حضور صاحب خانه، مورد تصرف عدۀ زیادی قرار گرفته است و کسی نبوده که متصرفان را مورد بازخواست قرار دهد یا از آن ها بخواهد که آن جا را ترک کنند.
در طی این سال ها این چند ملک که حدود 2500 متر است، در راستای بوستانی قرار گرفته بود که شهرداری در قسمت های گوناگون آن، ساختمان های مختلفی از جمله، فروشگاه و استخر و … تاسیس کرده است. در واقع می¬توان گفت که املاک پدری شهریار، در بهترین موقعیت برای شهرداری قرار داشت و حدود 8 ماه پیش شهریار متوجه شده است که این ملک توسط شهرداری تصرف شده است و قرار است که در آن¬جا یک فروشگاه دیگر احداث شود و عواید آن هم نصیب شهرداری شود.
این در صورتی است که به هیچ وجه رضایت پدر شهریار، به عنوان مالک این منزل، که به تازگی فوت شده است، جلب نشده است و هیچگونه مراجعه¬ای هم به شهریار، به عنوان وارث آن ملک، صورت نگرفته است.
زمانی که شهریار به وکیل های شهرداری خبرۀ ما در گروه وکلای ناظمی مراجعه کرد، تصور نمی¬کرد که بتواند آن املاک را بازیابد و از تصرف شهرداری خارج کند؛ اما به لطف تخصص بی چند و چون وکیل خبرۀ گروه ما شهریار توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی، هم ملک خود را بازیابد و هم جریمۀ دخل و تصرفی را که شهرداری در این مدت در ملک او انجام داده بود، دریافت کند.

مزایای کمک گرفتن از همراهی حامی و وکیل ثبت و شهرداری در گروه وکلای ناظمی