فهرست بستن

حقوق مالکیت فکری یا مالکیت معنوی

احتمالا شما دوست عزیزی که به این صفحه مراجعه کرده اید یکی از مشکلات زیر را دارید و در پی این هستید که مسائل حقوقی مرتبط با آن را بر طرف کنید و بر روی مشکل به وجود آمده کنترل کامل را داشته باشید.
• کسی اختراع شما را به نام خود ثبت کرده است
• افراد سودجو علامت تجاری شما را مورد سواستفاده قرار داده اند
• فرد متقلبی تحقیق و یا مقاله شما را به نام خود به چاپ رسانده است
• و …

<strong>داستان چند میلیاردی دو دوست</strong>

داستان موکلان ما درخصوص حقوق مالکیت فکری

چند ماه پیش یکی از مخاطبان عزیز گروه وکلای ناظمی، به نام نازنین، با ما تماس گرفت و در روند مشاوره به اتفاقی که برایش افتاده بود اشاره کرد و از ما درخواست کمک کرد.
خانم نازنین، مشکل خود را مطرح کرد و ما هم برای اینکه مشکل او را برطرف کنیم و کمکش کنیم، او را با متخصصی که می توانست او را به حقش برساند و باعث شود که در پرونده اش دست بالاتر را داشته باشد، مرتبط کردیم.
نازنین متخصص زبان و ادبیات فارسی است و این روزها در یکی از کشورهای اروپایی مشغول تدریس در این زمینه است. او صاحب کتاب ها و مقالات زیادی است و تخصصش در ادبیات عرفانی سبب شده است که عدۀ زیادی به مقاله های دانشمندانه اش مراجعه کنند و از آن ها استفاده کنند.
نازنین گفت که سال ها پیش، برای یک مصاحبۀ علمی به یکی از دانشگاه های کشور مراجعه کرده است و یکی از دانشجویان آن دانشگاه، که توانسته است ارتباط دوستانه ای با ایشان برقرار کند، از او درخواست کرده است که پایان نامۀ ارشدش او را در اختیار او بگذارد تا بلکه بتواند از دانش او استفاده کند و مسیر تازه ای را در تحقیق های پیش روی خود باز کند.
نازنین آن روز پایان نامه اش را در اختیار آن دوست قرار داده بود و اینک بعد از 5 سال متوجه شده بود که آن دانشجو، نه تنها ایدۀ او، بلکه تمامی محتویات پایان نامۀ او را کپی کرده و همۀ آن را با کمی تغییر نام به عنوان کتابی به انتشار رسانده است و از امتیازات آن بهره مند شده است.
نازنین بسیار ناراحت بود که آن همه تلاش برای نگارش پایان نامه به جای اینکه پیروزی او را به ارمغان بیاورد، دست مایۀ تقلب دیگری شده است.
زمانی که نازنین با ما تماس گرفت بسیار آزرده خاطر بود و افسوس می خورد و خیال نمی کرد که بتواند به این راحتی ها و به این زودی، حق و سهم خود را به چنگ آورد و خسارت های آن را نیز دریافت کند و آن متقلب را به مجازاتی که حقش بود برساند.
بزرگ ترین مشکل نازنین این بود که در خارج از کشور بود و نمی توانست در دادگاه های ایران حضور پیدا کند و مشکل حقوقی خود را پیگیری کند و از طرفی وقت کافی برای این کار را نیز نداشت.
اما همان یک تماس و همان مشاورۀ کوتاه و کاربردی به نازنین امید و انگیزه بخشید و سبب شد تا پیگیری کار او به راحتی صورت بگیرد. او در این مشاوره دریافت که می تواند صفر تا صد مشکل خود را حل کند.
وکیل مالکیت فکری که یکی از برگزیده ترین وکیل های گروه وکلای ناظمی است، توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی، شواهد لازم را جمع آوری کند و خاطی را به دادگاه را بکشاند و مانع از آن شود که حق نازنین خورده شود.
نازنین مانند تمامی موکل های گروه ما توانست
بدون اینکه حتی نیاز به حضور در دادگاه داشته باشد
یا وقتی را صرف این کار کند
در مدت زمان بسیار کوتاهی
نگرانی های خود را بابت مسألۀ پیش آمده، برطرف کند و شاهد پیشرفت لحظه ای پروندۀ خود باشد.

بهترین وکیل حقوق مالکیت فکری یا مالکیت معنوی ؛ حامی و همراه شما

مسائل مرتبط با مالکیت فکری یا مالکیت معنوی شکایت های زیادی را به خود اختصاص داده است و پیگیری امور حقوقی مرتبط با این امر، مستلزم این است که با تمامی پیچیدگی های مرتبط با آن آشنایی های لازم را داشته باشید و از پس تمامی پیچ و خم های حقوقی و قانونی آن برآیید.
بنابراین برای اینکه در این زمینه موفق باشید باید از وکیلی استفاده کنید که در این زمینه کاملا متخصص باشد.

چگونه می توان وکیل حقوق مالکیت فکری متخصص را شناخت و حق خود را به چنگ آورد؟

برای این که بتوانید به میزان تخصص وکیل حقوق مالکیت فکری اشراف داشته باشید، باید ابتدا رزومۀ او را از نظر بگذرانید و میزان پرونده هایی که در این زمینه به عهده گرفته است و میزان موفقیت های او را در این رابطه نیز بشناسید.

بهره مندی از وکیل متخصص مالکیت فکری در گروه وکلای ناظمی و پیشگیری از ضررهای سنگین

گروه وکلای ناظمی برای این که خیال شما را بابت تخصص کافی و موفقیت آمیزبودن پرونده ها را راحت کند، ابتدا رزومۀ کامل و جامعی از وکیل متخصص این عرصه در اختیار شما قرار می دهد تا شما با خاطری آسوده پروندۀ خود را در اختیار او قرار دهید.

چرا گروه حقوقی وکلای ناظمی؟


مشاورۀ رایگان؟

اگر در موسسه یا مرکز حقوقی خاصی با عنوان مشاورۀ رایگان مواجه شدید، شک نکنید که آن ها به دنبال جذب پرونده هستند و این مشاوره ها حاوی راهنمایی های کاربردی و نیستند و در نهایت منجر به حل مشکل و از بین بردن دغدغه های شما نخواهند شد. از این رو ما نمی گوییم که مشاورۀ ما رایگان است؛ بلکه می گوییم اگر مشاورۀ ارائه شده، در نهایت منجر به رفع مشکل حقوقی تان نشد یا رضایت شما را جلب نکرد، تمام وجه مشاوره را بر می گردانیم.
از این رو می توان گفت که فراهم کردن این موقعیت، یکی از بهترین خدماتی است که گروه وکلای ناظمی برای شما مخاطبان عزیز در نظر گرفته است.

تضمین بازگشت وجه؟

ما آنقدر به خبره بودن وکلای گروه وکلای ناظمی اطمینان داریم که دلمان می خواست با خیال راحت تضمین بازگشت وجه را نیز برای شما عزیزان در نظر بگیریم؛ اما باید بدانید که تضمین به نتیجه رساندن پرونده از سوی هر وکیل یا موسسۀ حقوقی، تخلف محسوب می شود و
هیچ وکیل یا مؤسسه ای حق ندارد که برای جذب پرونده نتیجه را تضمین کند.
از این رو تنها راه موجود برای جلب اطمینان این است که نگاهی به رزومۀ پر و پیمان و پرونده های موفقیت آمیز وکیل های گروه وکلای ناظمی بیندازید و دیدگاه های موکل های راضی را از نظر بگذرانید.